Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sistem geri yükleme

2 posters
YazarMesaj
numankaraaslan
Team Member
Team Member
numankaraaslan

sistem geri yükleme Empty
MesajKonu: sistem geri yükleme   sistem geri yükleme Icon_minitimeÇarş. Mart 07, 2007 5:13 pm

arkadaşlar size işe yarar bir tavsiye. başlat menüsündeki çalıştırı açın ve oraya msconfig yazın size sistem geri yükleme seçeneklerini sunacaktır. sistem geri yükleme ile bilrgisayarınızı önceki bir zamana geri yükleyebilir ve kayıp bilgilerinize tekrar ulaşabilirsiniz. (not: bu işlemi yapabilmek için bilgisayar yaptığınız işlemlerin hepsini ve ayarlarınızı bir yere kaydeder. mesela internetten indirdiğiniz büyük boyutlu bir dosya bir yerde sürekli yer kaplar. ister 3gb ister 3kb olsun. eğer ben bilgisayarıma hiç bir zaman sistem geri yükleme yapmam harddiski doldurmasın bunlar diye düşünüyorsanız bu saklı dosyaları gizli dosyaları göstererek bulup silebilirsiniz. Fakat sistem geri yükleme yapıp sildiğiniz dosyanın tarihinden daha eskiye dönmek isterseniz sistem geri yükleme çalışmayacaktır. C sürücüsünün icerisinde bulabilirsiniz bu ayaları ve dosyaları.) hatam varsa düzeltin lütfen...
http://www.numank.8k.com
gerilla
Admin
Admin
gerilla

sistem geri yükleme Empty
MesajKonu: Geri: sistem geri yükleme   sistem geri yükleme Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:50 pm

dogrusun kardeş ben 5 -6 sefer bu yontemle wind kurtardım zaten programın geri yukleme sıklık derecesi var fazla yer kaplamasını istemiyorsan bu aralıkları geniş turarsın olur

sistem geri yükleme
1 sayfadaki 1 sayfası